Тема дня:

Українці впевнені, що Зеленський веде країну не туди і дедалі більше його не люблять — опитування

71,1% українців вважають, що справи в країні рухаються в неправильному напрямку.

Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Переважна більшість населення України (71,1%) вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку. Частка тих, хто вважає, що справи йдуть у правильному напрямку, становить 15%.

Діяльність президента Володимира Зеленського респонденти також оцінюють критично: 56,9% не схвалюють діяльність Зеленського, схвалюють 28,2%.

При цьому 35,4% респондентів стверджують, що Зеленський виправдав їхні надії повністю або частково, хоча з них про повне виправдання надій говорять 4%. Половина респондентів (47,7%) відповіли, що він не виправдав надій. Ще 14,2% стверджують, що вони ніколи і не мали надій щодо Зеленського.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки протягом 20-25 жовтня 2021 року. Методом особистого ("face-to-face") інтерв'юз використанням планшета (CAPI, computer-assisted personal interviews) опитано 2028 респондентів, що мешкають у 103 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайнефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,9% для показників близьких до 25%, 2,2% для показників близьких до 12%, 1,5% для показників близьких до 5%.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!