Україну вкрило снігом: погода буде погіршуватись

На екваторі листопада деякі регіони України засипало першим снігом, в том числі Луганщину, Полтавщину та Сумщину. 

15-16 листопада, українські поля вкрились сніговою ковдрою. Далеко не всі господарства були готові до погіршення погоди. Наразі ще багато аграріїв не завершили сівбу озимих культур.

Згідно з даними, опублікованими Харківським регіональним центром гідрометеорології, погода почала змінюватись під впливом малорухомого циклону, що потроху заходить з Білорусі на лівобережну частину України, пише видання INKORR.com

«Ввечері у неділю та впродовж понеділка очікуються невеликі опади переважно у вигляді снігу та мокрого снігу. На сході області 16 листопада сніг буде помірним зі слабкою хуртовиною, очікується формування тимчасового снігового покриву. На дорогах місцями буде спостерігатися ожеледиця», — йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Різдво і Новий рік: скільки будуть відпочивати українці в грудні

По словам Укргідрометеоцентру, рівень середньої температури повітря з початку листопада виявився істотно вищим від біологічного «нуля», нічні заморозки були не сильними. В агрометеорологічному огляді також було відмічено, що такі погодні умови суттєво продовжили осінній період вегетації.

«Враховуючи велику кількість пізніх посівів, це був надзвичайно сприятливий фактор для поліпшення фазового розвитку посівів, — підкреслили фахівці. — Станом на 10 листопада більшість посівів досягла оптимальної для перезимівлі фази кущіння, що близько до середніх багаторічних показників».

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: