Уряд США запровадив санкції проти семи українців. Серед них – Дубінський та Онищенко

Міністерство фінансів США ввело санкції проти 7 осіб і 4 засобів масової інформації, пов'язаних з депутатом Андрієм Деркачем, через втручання у вибори президента Сполучених Штатів.

Про це сказано в повідомленні на офіційному сайті Мінфіну США, пише INKORR.com

Санкції введено проти депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського, Дмитра Ковальчука, екс-прокурора Костянтина Кулика, колишнього нардепа Олександра Онищенка, Антона Симоненка, екс-співробітника посольства України в США Андрія Теліженка та Петра Журавля.

У Мінфіні США вважають, що ці особи «публічно виступили або приєдналися до Деркача за допомогою скоординованого поширення і просування сфальсифікованих і необґрунтованих звинувачень щодо політичного кандидата США».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Татаров пригрозив Єрмаку, що зіллє нюанси у справі вагнерівців, і був усунений від доступу до Зеленського

У списку санкцій також інформаційні ресурси – «Ера-Медіа», Only News, NabuLeaks і «Скептик», всі вони пов’язані з Деркачем.

Активи фізосіб і організацій, які підпали під санкції, блокуються. Американцям забороняється здійснювати з ними будь-які операції. Крім того, «блокується робота будь-яких організацій, які на 50% і більше належать одній або декільком» особам зі списку.

«Принаймні з 2019 року Деркач і його соратники використовували засоби масової інформації США, платформи соціальних мереж в США і впливових осіб США для поширення оманливих і необгрунтованих тверджень про те, що нинішні й колишні офіційні особи США причетні до корупції, відмивання грошей і незаконного політичного впливу в Україні», – сказано в повідомленні Мінфіну США.

Як відомо, народний депутат Андрій Деркач, відомий зв'язками з РФ, опублікував записи розмови Байдена і Порошенка про нібито підготовку диверсій в Криму в 2016 році. Після цього у вересні 2020 го року США ввели санкції проти Деркача. І Байден, і Порошенко факт розмови спростували.

До нового списку санкцій потрапили ті, хто особисто брав участь в поширенні аудіозаписів розмови Джозефа Байдена і екс-президента Петра Порошенка, вказує журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

«Формально санкції ввела адміністрація Трампа. Однак очевидно, що розширення санкцій прямо пов'язане з результатами виборів в США і оголошенням нового глави держави», – зазначив Бутусов.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати:


Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /var/www/ch842a983e/www/inkorr.com/ingots/ingots_code.php on line 102