УВАГА! Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних

Виплати буде відновлено, коли уряд затвердить зміни до бюджету Фонду на 2019 рік

Фонд соціального страхування України призупинив перерахунок коштів для виплати лікарняних і допомог по вагітності та пологах застрахованим особам. Про це повідомили у прес-центрі ФССУ у середу, 20 листопада.

«20 листопада 2019 року Фондом соціального страхування України вимушено призупинено перерахування коштів для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, фінансування тимчасово не здійснюється у зв’язку із закінченням кошторисних призначень за зазначеним напрямом, що затверджені бюджетом Фонду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Зеленський визначив зовнішньополітичний вектор України та порівняв країну з Apple

«За діючим законодавством Фонд не може перерахувати кошти за кожним з напрямів фінансування більше, ніж затверджено в бюджеті Фонду на 2019 рік, прийнятому Кабінетом міністрів України. За напрямом матеріального забезпечення заплановані на рік видатки було вичерпано 19 листопада. Кошти на рахунках є, але з сьогоднішнього дня ми не маємо права їх перерахувати до внесення змін до річного бюджету», – повідомив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

Зазначається, що загальні видатки Фонду на поточний рік було заплановано у розмірі 23,26 млрд грн, зокрема, на виплату матеріального забезпечення та соціальні послуги – 12,974 млрд грн, з яких 12,535 млрд грн – на матеріальне забезпечення.

Станом на сьогодні загальна сума по заявах-розрахунках, наданих до фінансування у 2019 році з урахування заборгованості на початок року, становить 13,573 млрд грн, що перевищує кошторисні призначення на рік за відповідною статтею видатків на 1,038 млрд грн.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: