Увага громадськості допомогла 88-річному старому зберегти будинок

В Австралії 88-річний Гордон Лейтон із Бандаберг помилково переказав $71,4 тис. випадковій людині замість того, щоб виплатити гроші за свій будинок.

Випадково перевів кошти зі свого банківського рахунку в банку ING на неправильний рахунок в банку ANZ. Через кілька годин після операції Лейтон і його дочка усвідомили помилку, але їм сказали в банку, що занадто пізно. Про це пише Independent.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Обидва банки сказали Лейтону і його дочці, що нічого не можуть зробити. Хоча ANZ заявив, що просив одержувача повернути гроші, але той відмовився і зняв кошти.

Банк сказав, що нічим не може допомогти, а компанія, яка володіла будинком, вимагала виплатити суму. Тому дочка звернулася до громадськості. Почався збір коштів для дідуся. Між друзями, родиною і громадськістю зібрали достатньо для першого внеску, щоб запобігти судовому позову зі сторони компанії, власника будинку.

Громадський розголос змусив ANZ виплатити дідусю значну частину втрачених коштів, а проти людини, якій переслали гроші, і який відмовився їх повертатися почався суд. Одержувач Рон Стакенберг постав перед судом у понеділок, 27 вересня, за звинуваченням у крадіжці майна. Суд над ним продовжиться 18 жовтня.

Продавець в магазині в Нью-Йорку дає дітям можливість безкоштовно набрати їжу, якщо вирішать прості математичні рівняння. Магазином Lucky Candy управляє касир Ахмед Алван.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!