В Іспанії показали пасажирську капсулу Hyperloop з потенційною швидкістю 1200 км/год

При виробництві капсули використовували композитний матеріал вібраніум, розроблений в 2016 році

В Іспанії представлена перша пасажирська капсула для швидкісної транспортної системи Hyperloop. Про це повідомляє компанія Hyperloop Transport Technologies.

Капсулу «Quintero One» довжиною 32 метри і вагою п'ять тонн побудувала компанія Airtificial, яка співпрацює з Airbus і Boeing. При її виробництві використовували композитний матеріал вібраніум, розроблений в 2016 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Україна підписала угоду щодо впровадження Hyperloop

Капсулу відправлять до Франції, де до 2019 року планують побудувати одну з перших випробувальних трас довжиною 600 метрів. До цього ж часу капсула буде повністю готова, повідомили в компанії. Після цього, як очікується, почнуться випробування на більш довгому треку.

Швидкісні поїзди Hyperloop, за задумом Ілона Маска, повинні переміщатися в спеціальних трубах зі зниженим тиском зі швидкістю до 1200 кілометрів на годину. Траси передбачається будувати над землею по аналогії з монорельсом і оснащувати сонячними батареями. Реалізацією ідеї одночасно займаються кілька компаній, серед яких Hyperloop Transport Technologies і Virgin Hyperloop One. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: