В Києві відкривається перший lovespace - готель для втілення еротичних фантазій

В кінці березня в Києві відкривається незвичайний готель. Виспатися в ньому навряд чи комусь вдасться, адже призначений він для втілення еротичних фантазій і рольових ігор. Його номери будуть декоровані в стилі різних любовних кімнат - від класичних ванільних до найжорсткіших і екстремальних, і оснащені спеціальними тематичними меблями, сексуальними іграшками та іншої атрибутикою для любовних ігор. Особливу увагу буде приділено гігієні - стерилізація і кварцування стануть обов'язковими процедурами прибирання номерів.

За задумом творців готелю, заклад призначено як для розваги сексуально-розкутих пар, так і для подружжя, які хотіли б внести різноманітність в своє сексуальне життя і врятувати свій місцями занудьгуваний шлюб.

Сама концепція «просторів для любові» далеко не нова і широко поширена в Європі, а її авторство приписують японцям. Однак для України цей формат буде дещо адаптований - українська версія лав-готелю, який отримав назву «Cherry Twins», буде принципово відрізнятися тим, що в ньому не будуть надаватися ніякі інші додаткові послуги, крім оренди номерів. Як йдеться на сайті лавспейса, «готель стане лише декорацією до сексуальних фантазій його відвідувачів», а також покликаний допомогти розкріпачитися, урізноманітнити сексуальне життя, а може навіть і зберегти чиїсь стосунки.

«Тема сексу в Україні як і раніше залишається на рівні "табу". Основна проблема сьогоднішніх пар - невміння розмовляти про секс, своїх емоціях і бажаннях. Україна стоїть на третьому місці за кількістю розлучень в Європі. Згідно зі статистикою, одна з поширених причин - невірність одного з подружжя, викликана незадоволеністю інтимним життям в парі. І замість того, щоб розкривати сексуальний потенціал партнера, такі пари шукають різноманітності на стороні, що в підсумку найчастіше закінчується руйнуванням сім'ї», - каже лікар-психолог, сімейний психотерапевт Ганна Антофійчука.

Підтримує цю думку і засновниця першого українського lovespace «Cherry Twins» Олена Соловйова:

«Численні табу і нав'язані соціальні стереотипи заважають розкріпачитися. «Соромно», «Я не такий», «що він\вона буде про мене потім думати» та інші подібні комплекси змушують людину замовчувати і приховувати свої справжні бажання. Люди сублимируют сексуальні емоції або реалізують їх з повіями і разовими партнерами. Шлях найменшого опору - зміна партнера».

Як вважають сучасні сексологи і сексотерапевти, рольові ігри дозволяють парі зберігати яскравість в інтимному житті, допомагають зрозуміти бажання партнера, розвивають почуття близькості і довіри. Гармонія в сексі і реалізованість бажань пари є одним з головних каменів тривалих відносин. Не кожна людина може зізнатися в тому, що йому насправді хотілося б спробувати.

У спробах урізноманітнити своє сексуальне життя українським сім'ям доводиться стикатися з низкою побутових і, звичайно ж, фінансових проблем. Фантазувати в стінах подружньої спальні вкрай складно. Постійна присутність в будинку рідних - діти, батьки та інше - зводить на нуль можливість пари провести час наодинці без варіанту, що хтось «увірветься» в спальню. Тому навіть у власній спальні багато пар змушені вести себе «пристойно».

Для любовних утіх можна зняти готель, але хороший коштує грошей, а в «поганий» не захочеться йти, та й зняти його можна не менше ніж на добу. Іграшки та гаджети хорошої якості досить дорогі і дозволити їх собі на один раз спробувати можуть не всі.

Лавспейс «Cherry Twins», по суті, зможе стати вирішенням цієї проблеми. Оренда номера від 3-х годин, стерильність, конфіденційність, безпека і, найголовніше, - атмосфера любові і сексу, - можна сміливо припустити, що вже в недалекому майбутньому відвідування lovespace стане популярним форматом побачення для багатьох українських пар. Правда, такі розваги будуть доступні особам від 21 років.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

176