В МОЗ пояснили, як буде працювати карантин вихідного дня

У вихідні дні працюватимуть лише транспорт, аптеки, магазини та АЗС, а от ресторани та ТРЦ рекомендуватимуть закрити, також діятиме заборона на масові заходи, повідомляє INKORR.com

«Розуміючи, що у нас окрім COVID-19 погані справи в економіці, повний локдаун, особливо для малого та середнього бізнесу, це буде важко, ми будемо пропонувати карантин вихідного дня. Це означає, що у вихідні дні — з 00 годин суботи до 00 понеділка — працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції, решта — ресторани, кафе або інші заклади харчування – виключно на виніс. Що стосується ТРЦ, інших магазинів, ми рекомендуємо, щоб вони були зачинені», – заявив глава МОЗ Максим Степанов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Київ, Вінниця та ряд міст через тиждень можуть потрапити до червоної зони

У МОЗ вважають, що карантин вихідного дня допоможе розірвати ланцюг передачі хвороби.  У випадку запровадження в Україні жорсткого карантину роботу громадського транспорту обмежать. У МОЗ розглядають два сценарії, як це відбуватиметься.

Нагадаємо, протягом останньої доби в Україні виявили 8 687 нових випадків COVID-19. Найбільший добовий приріст коронавірусу зафіксовано у п’яти регіонах.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: