В окупованій Попасній вибухнула база, де був "кухар Путіна"

У тимчасово окупованому місті Попасна на Луганщині вибухнула база російської терористичної організації ПВК Вагнера.

Російські окупанти заявили, що по базі вдарили із американських реактивних артилерійських систем HIMARS. Про це повідомив блогер Анатолій Штірліц.

"Ротація ЧВК "Вагнер" пройшла успішно. Чекаємо більше фото від рашн воєнкорів", пише блогер.

"Тимчасово окупована Попасна. База "вагнерівців". Мабуть, знову курили, мастило загорілось, гуманітарка вибухнула або селітра здетонувала", пише блогер Сергій Стерненко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приїзд Медведєва і москвичі: Гайдай розповів про окупантів на Луганщині

На базі був Євген Пригожин, якого називають "кухарем Путіна", повідомив Стерненко.

"Повідомляють, що на базі вагнерівців міг подохнути і їхній власник та близький соратник Путіна Пригожин. Ось його фото звідти, Пригожин у панамі. Зроблена перед 09.08.22 Інформація про смерть чи поранення Пригожина поки не має підтвердження. Сумніваюсь, що він сидів би там кілька днів. Але скоро будемо точно знати", пише блогер.

Минулого тижня Пригожин приїжджав на окуповану Луганщину. Пригожина називають "кухарем Путіна", бо його компанія постачає харчування для управління справами президента країни-агресорки РФ.

11 серпня заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв із низкою російських чиновників приїхав на тимчасово окупованому частину Луганської області. Там проводив "нараду за дорученням" Путіна.

12 серпня у тимчасово окупованому місті Горлівка в Донецькій області сталася пожежа на підприємстві хімічної промисловості "Стирол".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

150