В "Слузі народу" розповіли про майбутнє Дубінського

Скандально відомий народний депутат Олександр Дубінський поки залишається очільником очільником осередку партії "Слуга народу" в Київській області.

Дубінський не виходив із партії, а також продовжує бути головою депутатської спільноти "слуг" на Київщині. На сьогодні жодних побоювань щодо ймовірного "розвалу" цього осередку не існує.

"Це у нас перша така ситуація, коли керівника осередку виключають із фракції у Верховній Раді. Формально, згідно із законом "Про партії", це взагалі ніяк пов’язано. Але зважаючи, що достатня кількість членів партії — депутати Верховної Ради, і більшість осередків очолюють депутати ВРУ, окрім двох, то це, звісно, такий нонсенс", — пояснив ситуацію Корнієнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Василь Вірастюк балотуватиметься до Ради від “Слуги народу” на 87 окрузі

Водночас нардеп зізнається, що поки конкретного виходу із ситуації, яка склалася, у "Слузі народу" не бачать. Нині представники партії вивчають звернення регіональних осередків, які висловилися на підтримку Олександра Дубінського. Корнієнко стверджує, що подібні документи надійшли майже від усіх наявних на сьогодні в України об’єднаних територіальних громад.

Також, на переконання Корнієнка, масового "відтоку" депутатів зі "Слуги народу" в разі виходу з партії самого Дубінського не передбачається. І це — незважаючи на попередні тематичні заяви-"погрози" з боку нардепа.

На запитання про те, чому колеги підтримали виключення Дубінського із фракції у Верховній Раді, Олександр Корнієнко згадав про відповідальність за суспільно значущі дії. "

Я вважаю, що у суспільстві немає такої культури [політичної відповідальності за некоректну поведінку — ред.], і наша партія — молода, незріла — до цього ще не прийшла. Чесно кажучи, відповідальності немає у жодної партії. Але її слід нарощувати, — пояснює очільник "Слуги народу". — В плані Дубінського зрозуміло, що це працює і в інший бік. Я певен, що багато людей голосували, бо накопичилося [ймовірно, претензій — ред.] уже".

Також Корнієнко не намагається коментувати будь-які одноосібні рішення Дубінського, адже вважає, що, як і будь-який політик, він намагається будувати "свою лінію".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: