В Україні готують масштабне утеплення будинків

З 2022 року в Україні розпочнеться масштабна програма президента Володимира Зеленського з утеплення багатоквартирних будинків.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засідання Кабміну 23 грудня.

За його словами, метою програми є скорочення втрати тепла й споживання газу, що дасть змогу знизити суми в платіжках населення.

"Сьогодні затвердили законопроєкт, який дасть змогу системно та оперативно розвивати програму енергомодернізації в Україні. Документ пропонує спростити порядок створення ОСББ і скоротити кількість процедур і часу, необхідних для початку проєкту з термомодернізації житлових будинків", - сказав голова уряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені зробили з попкорну екологічний утеплювач для будинків

За даними Мінінфраструктури, у планах "Великого будівництва" до 2024-го будівництво 500 км велодоріжок у найбільших агломераціях країни й туристичних центрах. Серед основних проектів, які планують реалізувати в найближчі три роки - будівництво Київської обхідної дороги, ремонт траси М-05 Київ - Одеса, М-14 Одеса - Миколаїв - Херсон, М-24 Мукачеве - Берегове - Лужанка (кордон з Угорщиною), Н-08 Бориспіль - Переяслав, а також обхід Чернівців і концесійна дорога Краківець - Львів - Броди - Рівне.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

127