В Україні нарахували 33 тис. несанкціонованих сміттєзвалищ

В Україні існує понад 33 тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ і 6 тисяч сміттєзвалищ, які складно вважати контрольованими.

Щороку в Україні утворюється 10 млн твердих побутових відходів, повідомила заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Ми вважаємо, що необхідно прийняти рамковий законопроєкт, довкола якого вже давно точаться дискусії, про управління відходами. Саме він дасть можливість встановити правила і дати старт для розробки інших сектороальних законопроєктів у сфері", - додала заступник глави ОП.

Згідно з рішенням РНБО, усі громади до кінця року мають створити регіональні плани управління відходами, які надалі мають стати частиною національного плану.

У Полтаві комунальники почали вивозити сміття з двору приватного будинку на вул. Небесної сотні, 55. Власниця перетворила подвір'я на нелегальне звалище. Сміття сягнуло даху.

Сусіди намагалися боротися з проблемою, зверталися до міської влади. Однак все безрезультатно, кажуть. Від гори сміття відгородилися шифером - підперли купу, щоб вона не завалювалася їхні подвір'я. Улітку жалілися на сильний сморід.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!