В Україні нова кібератака: в списку постраждалих аеропорт та сайт міністерства

Сьогодні, 24 жовтня, знову відбулася хакерська атака на Україну.

Попередження про зростаючу кіберзагрози для сайтів державних структур виявилося не помилковими. Сьогодні припинив роботу сайт Міністерства інфраструктури. Представники міністерства кажуть, що це тимчасово.

«У зв'язку з отриманням ряду повідомлень про зростання кіберзагрози Міністерством інфраструктури вживаються заходи щодо підвищення інформаційної безпеки. Сайт Міністерства тимчасово не працює», - розповіла на своїй сторінці в соцмережі прес-секретар Мінінфраструктури Марина Томко.

Пізніше про атаку на інформресурси заявили в Одеському аеропорту. Його представники вибачилися перед пасажирами за вимушено тривалий оформлення: інформаційна система аеропорту зазнала хакерської атаки. В аеропорту запевняють, що всі служби працюють в посиленому режимі, пише агенство "ФАКТИ".

Також атака выдбулась на Київський метрополітен. Саме метро працює в звичайному режимі, а ось від оплати проїзду безконтактними банківськими картками пасажирів просять відмовитися. «Приносимо вибачення за незручності і просимо пасажирів користуватися альтернативними способами оплати», - йдеться в заяві керівництва столичної підземки.

Нагадаємо, 26 червня велику кількість українських компаній паралізував маштабний вірус PetyA

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

176