В Україні продають квитки на концерт російського співака, якого завернуть на кордоні

На концерт російського співака Михайла Шуфутинського в Києві продають квитки. І це попри те, що на артиста чекає заборона в'їзду в Україну у разі спроби перетнути кордон.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби України (ДПСУ) Андрій Демченко, пише "Українська правда".

"У випадку із Шуфутинським, його частим незаконним відвідуванням Криму, позицією про подальші поїздки туди, дивує, що організатори, знаючи про його порушення українських законів і добре розуміючи, що через це концерт може не відбутися, і далі анонсують його виступ і продають квитки", - сказав Демченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Борисполі" завернули музиканта з Росії

У разі запрошення на територію України іноземців і осіб без громадянства, усім організаціям варто звертати увагу, чи не порушували вони українське законодавство, насамперед незаконно відвідуючи окупований Росією Крим чи окремі райони в Донецькій і Луганській областях. Про це ДПСУ постійно наголошує, підкреслив Демченко.

"Певні організації, які планують чи організовують виступи іноземних артистів в Україні, не враховують або відверто ігнорують незаконне перебування на тимчасово окупованих територіях України тих, кого вони запрошують. Приклад Михайла Шуфутинського - наочний цьому доказ", - додав посадовець.

8 березня 2022 року в столичному Палаці спорту анонсують концерт Михайла Шуфутинського "За милых дам или 30 лет спустя". Квитки на концерт - від 590 грн до майже 6 тис. грн, повідомили на concert.ua, де й досі анонсують виступ.

Щодо Шуфутинського в прикордонників достатньо підстав відмовити йому у в'їзді в Україну. Російський шансоньє неодноразово відвідував окупований Росією Крим. Це різні міста на півострові й місця, де він виступав і відпочивав. Сам співак відкрито говорить про те, що їздив і далі їздитиме на півострів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

24