В Україні стартував осінній призов до армії

1 жовтня в Україні стартував осінній призов до лав Збройних сил України та інших військових формувань.

Перші відправлення до війська планують розпочати 5 жовтня. Завершиться призов 21 грудня, повідомили в Офісі президента України.

Відповідно до розпорядження Кабміну загальна кількість осінніх призовників цьогоріч в Україні становитиме 13 575 осіб, з яких призвуть до ЗСУ - 6500 осіб, до Держспецтрансслужби - 600 осіб, до Національної гвардії - 4775 осіб, до Держприкордонслужби - 1700 осіб.

Для проведення призову виділили з бюджету 71,1 млн грн. Для призову до Збройних сил України - 34,1 млн грн, Національної гвардії - 25 млн грн, Державної прикордонної служби - 8,9 млн грн, Державної спеціальної служби транспорту - 3,1 млн грн.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

На одного призовника виділяють 4633 грн 13 коп. З них 4540 грн - грошова допомога, 93 грн 13 коп. - для підготовки й проведення призову на строкову військову службу.

На строкову військову службу в жовтні - грудні 2021 року призивають чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років. Та старші особи, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відтермінування від призову на строкову військову службу.

Відтермінування передбачене для студентів, за сімейними обставинами та за станом здоров'я.

У перспективі в Україні має бути вибудована система, щоб кожен міг у разі потреби захистити свій дім і Батьківщину, надати першу медичну допомогу.

Після цього можна взагалі відмовитися від призову.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!