В Україну прибув прем'єр-міністр Грузії

На саміт "Кримської платформи" прибувають учасники.

Зокрема, прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі вже знаходиться в Україні. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Грузинська делегація візьме участь в установчому саміті "Кримської платформи".

"Ми продовжуємо підтримувати суверенітет і територіальну цілісність Грузії в межах її міжнародно-визнаних кордонів. Вдячні за таку ж підтримку з боку наших грузинських партнерів", - зазначив Шмигаль.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Прем'єр-міністр відзначив, що на них чекає насичена програма у Львові і Києві, обговорення політики безпеки, торговельно-економічних, енергетичних, туристичних та інших питань.

"Кримська платформа" - дипломатична ініціатива України, у перспективі - міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини в Криму і сприяння деокупації півострова.

26 лютого 2021 року президент Володимир Зеленський підписав Указ "Про окремі заходи, спрямовані на деокупацію і реінтеграцію тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя", яким постановив утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні установчого саміту Кримської платформи. МЗС забезпечує координацію участі України в діяльності "Кримської платформи", згідно з документом.

Головою Організаційного комітету з підготовки установчого саміту "Кримської платформи" є міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Очікується, що "Кримська платформа" буде представлена в Парламентській асамблеї Ради Європи. Датою проведення установчого саміту визначено 23 серпня 2021 року, за його підсумками може бути прийнята декларація.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

52