Вартість Bitcoin впала до мінімуму за півроку

Вартість криптовалюти Bitcoin у п'ятницю, 21 січня, впала до 38 536 доларів. Це - найнижча ціна від початку серпня 2021 року.

Знизилися котирування і інших криптовалют на ринку Binance Coin, Cardano, Solano. Криптовалюта Ethereum торгується із позначкою 2900 доларів (-7,6%), про це свідчать дані Coingecko.

Водночас, падіння не торкнулося стейблкоїнів - цифрових грошей, які прив'язані до курсу долара або євро. Третя найбільша цифрова валюта ринку Tether зросла на 0,6%, а USD Coin на 0,9%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Казахська криптовалюта обвалилась у 300 разів через події в країні

Нижче за $40 тисяч біткоїн опускається вже вдруге протягом місяця (10 січня було зафіксовано курс $39,7 тис.), але це абсолютний мінімум більш ніж за півроку. Востаннє вартість першої криптовалюти настільки сильно знижувалась 5 серпня 2021 року.

Загальна капіталізація ринку скоротилася за добу на 7,1% до 1,95 трлн дол.

2021 року учасники світового ринку криптоіндустрії залучили у галузь рекордні $30 млрд у вигляді венчурних інвестицій. Це більше, ніж за всі роки існування криптовалютої сфери. Останній рекорд був набагато скромнішим: 2018 року галузь залучила близько $8 млрд інвестицій.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!