Верховну Раду оточили мітингувальники з фаєрами - поліція виносить людей за руки та ноги

У п'ятницю,17 грудня, у центрі Києва розпочалася чергова протестна акція підприємців руху "SaveФОП". Мітинг триває від ранку.

Мітингувальники заблокували проїжджу частину на вул. Грушевського біля будівлі Верховної Ради.

На пікет вийшли до 1000 осіб з символікою руху та прапорами різних міст. Запалили фаєри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд виплатить недоотримані "карантинні" 8 тис. грн: куди звертатися

За порядком слідкує кілька сотень правоохоронців, які періодично відтісняють учасників акції від перетину вул. Грушевського та Шовковичної, щоб запобігти перекриттю руху транспорту.

Час від часу між правоохоронцями та мітингарями спалахують сутички. На кадрах видно, як два правоохоронці виносять з натовпу пікетувальників чоловіка. Тримають його за руки та ноги.

Головна вимога ФОПівців стосується ухвалення законопроєкту № 5866-1, спрямованого на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

"Вимагаємо, щоб відтермінували на рік фіскалізацію. За цей рік, може, розроблять новий законопроєкт, який виведе маленький бізнес з-під фіскалізації, бо для нього це дуже великий тягар. Це великі кошти треба заплатити за касові апарати, за програмне забезпечення, бухгалтера, обслуговування.

Ми дуже маленькі ФОПи, і для нас це неспроможно. Тому ми просимо у наших депутатів ще рік відтермінування", - сказала одна з учасниць мітингу в ефірі телеканалу "Україна 24".

Підприємці руху "SaveФОП!" на мітинг виходять із початку карантину в країні. З-поміж вимог - скасувати карантинні обмеження для малого й макробізнесу, обов'язковий перехід на касові апарати з наступного року, ухвалити законопроєкт про додаткові пільги.