Від Байдена вимагають вислати з країни 300 російських дипломатів

Група сенаторів звернулася до президента США Джо Байдена вжити заходи для збільшення кількості дипломатів в Москві, а у разі відмови з боку РФ вислати зі Штатів 300 співробітників російського посольства.

Члени верхньої палати Конгресу США просять Байдена вжити "негайні заходи" і розширити посольство США у Росії, йдеться в заяві.

"Ця диспропорційність у дипломатичному представництві є неприйнятною. Відповідно, Росія повинна видати достатньо віз, щоб наблизитися до паритету між кількістю американських дипломатів, які проходять службу в Росії, та кількістю російських дипломатів, що служать у США. Якщо таких дій не буде вжито, ми закликаємо вас почати висилку російських дипломатів, щоб привести дипломатичну присутність США на паритет. Ми вважаємо, що такий крок буде розумним і взаємним", написали сенатори.

Дії уряду Росії проти посольства США у Москві "становлять значний ризик для національної безпеки та істотно впливають на здатність посольства працювати".

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Зв'язки між Україною і США міцніші, ніж будь-коли раніше. І президент Байден, і президент Зеленський є вірними прозахідному курсу України та її повній євроатлантичній інтеграці, заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.