Від Covid-19 померли 700 тис. американців. В Білому домі звернулися до нації

З початку пандемії в США від коронавірусу померли 700 258 осіб. Всього хвороба була діагностована у більш ніж 43 мільйонів осіб.

"Це шокуюча, страхітлива кількість життів, втрачених через пандемію. Люди, які втратили своїх близьких, батьків, бабусь і дідусів, у багатьох випадках дітей", - заявила прессекретар президента Дженніфер Псакі, повідомляє NBC News.

Вона закликала людей продовжувати вакцинуватися, зазначивши при цьому, що глава Білого дому Джо Байден відчуває відповідальність за кількість померлих від коронавируса.

"Я також відзначу, що, згідно з оцінками експертів, ми врятували десятки, сотні тисяч життів завдяки діям, яких вживає його адміністрація, в тому числі зараз. На даний момент близько 77-78% жителів США отримали щонайменше одну дозу вакцини", - заявила Псакі.

В Європі за приростом хвороби лідирують Великобританія, Росія і Франція. Україна за кількістю нових заражень в світі знаходиться між Румунією і Таїландом. Серед країн Європи вона на четвертому місці.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

За весь час пандемії від хвороби вилікувалися більше 210 млн осіб. Зараз налічується понад 18 млн активних випадків захворювання.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!