Від продавця й тамади – до співака: Роман Скорпіон розповів про початок кар'єри

Виконавець 30-річний Роман Скорпіон, справжнє прізвище якого Шупяк, працює в жанрі поп. Здобув популярність із піснею "Поцілую" та однойменним альбом, після випуску якого вирушив у концертний тур Україною. В інтерв'ю Gazeta.ua співак розповів, як у шкільні роки працював продавцем, а студентом ведучим весіль.

Продавець:

У дитинстві мені довелося засвоїти усі господарські професії. Школярем деколи пропускав уроки, бо потрібно було працювати на базарі. Ми продавали і гриби, і ягоди, і ялинки. Найважче було прокидатися вранці. О 5:00 мав уже бути в потязі, потім приїжджав на базар і розкладав усі товари. Ось це для мене, малого, було важко. Хотілося спати.

Ведучий весіль:

Мама хотіла, щоб я став кухарем. Вступив на цю спеціальність у ПТУ і в Самбірський коледж культури і мистецтв по класу хорового диригування. І обрав професію артиста. З дитинства співав завжди, коли мав нагоду. Це моя справа за покликом серця та душі. Навіть на сцені часто кажу, що дітям треба давати пробувати справи, які їм найбільше відгукуються, і тоді вони виростуть щасливими.

Студентом мав перші омріяні концерти, брав участь у КВК. Почав працювати ведучим заходів. Провів багато весіль. Пам'ятаю перший виступ в ролі ведучого. Тоді я відрекомендувався як спеціаліст із досвідом, а насправді взагалі нічого не знав про це. Начитався про безліч звичаїв. І забагато додав їх у програму. Потім підходили наречені і казали: "Може, вже досить цих обрядів?". З часом удосконалився та "увійшов у смак", бо ця професія це та ж сцена та комунікація з людьми.

Сольний артист: Я довго переспівував чужі пісні. Своїх не мав. Довго вивчав ринок. Розмірковував, звідки почати, що робити, як привернути до себе увагу. 1 вересня 2013 року дав перший сольний концерт. Зібрав понад сотню слухачів. Хвилювався, бо розумів, що я - нікому не відомий. Та коли виходив на сцену, був упевнений на всі 100%, що займаюся тим, чим треба. Популярність здобув із піснею "Поцілую". Принесла мені пізнаваність. У мене майже всі пісні про кохання. Усі автобіографічні. У березні презентували пісню "Я нікому тебе не віддам" з Тонею Матвієнко. Взимку запропонував їй дует. У нас не було ніяких правок в процесі: з першого разу ми отримали для себе ідеальний результат. Працювати було легко і чудово. Я отримав максимальне задоволення.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Співак і автор пісень Роман Скорпіон показав творче життя у кліпі на пісню "З тобою". Каже, композиція відображає стан душі виконавця і новий етап його життя.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!