Від Савченко відмовилися всі її адвокати: стала відома причина

Від позафракційного народного депутата Надії Савченко, підозрюваної в підготовці терактів і повалення державної влади, пішли обидва її адвокати – Олег Соловей і Дмитро Бугай.

“Сьогодні (11 травня. – Ред.) ми розірвали наші робочі стосунки. Ми – я і Дмитро Бугай – більше не представляємо інтереси Надії Савченко. Ми підписали відповідну угоду”, – сказав “Українській правді” Соловей.

Адвокат пояснив, що причиною цього стали, в тому числі, некоректна поведінка і позиція сестри Савченко – Віри, яка втручається в робочі відносини захисників і підзахисної.

 

“Ми не прихильники таких відносин, ми не будемо працювати зі сторонньою людиною, в тому числі з Вірою, яка поводиться по відношенню до адвокатів сестри некоректно. Ми працюємо з клієнтом і розробляємо єдину позицію, а всі сторонні втручання не йдуть на користь Надії” , – сказав він.

Він додав, що це питання припинення співпраці обговорювали з Савченко протягом трьох днів, а 11 травня дійшли згоди.

Соловей також зазначив, що Віра знайшла для Надії Савченко нового адвоката Олександра Шадріна (він вів справу підозрюваної в сепаратизмі і створенні терористичної організації екс-мера Слов’янська Нелі Штепи. – Ред.).

“Але сьогодні в нашій присутності Надія підписала відмову від усіх адвокатів, у тому числі і від Шадріна”, – додав він.

За його словами, після них до Надії пішли Віра з мамою і “можливо, вони її переконають працювати з Шадріним”.

Соловей додав, що вони з Савченко домовилися, що якщо втручання в їх роботу не буде, і сама Надія захоче повернути собі старих адвокатів, то він готовий повернутися і продовжувати захищати її інтереси.