Від США проситимуть накласти санкції на Татарова

Громадська організація Центр протидії корупції звернеться до США з проханням накласти санкції на заступника керівника Офісу президента Олега Татарова.

Про це організація заявила у понеділок.

"Уже понад 14 місяців триває конкурс на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Члени комісії за квотою парламенту під неформальним керівництвом Татарова регулярно зривають засідання та блокують визначення переможця", - повідомили.

За інформацією ЦПК, Татаров займався підбором членів комісії від Верховної Ради.

Більшість членів комісії з парламентської квоти різними способами затягували процес, намагалися встановити процедури, які не передбачали перевірку доброчесності, блокували незалежних кандидатів.

Коли до фіналу конкурсу вийшли два кандидати, один з яких детектив НАБУ Олександр Клименко, що займався справою Татарова, контрольована частина комісії затягувала процес і намагалася його зірвати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Татаров відгуляв день народження - вітали силовики, "слуги" й заступники Венедіктової

"Поки Зеленський обіцяє Байдену невідкладно обрати керівника САП, чиновник з його Офісу Татаров нахабно понад рік блокує конкурс", каже голова ЦПК Віталій Шабунін.

Також в ЦПК заявили, що Татаров має тісні зв'язки з колишнім заступником голови Адміністрації президента Януковича Андрієм Портновим.

9 грудня США запровадили санкції проти Портнова. Татаров був адвокатом Портнова.

Того ж дня тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін заявила, що процес призначення нового керівника САП мав би бути завершений цього року.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

18