"Відчуття, що ми живемо в пеклі". Репер із вагітним животом розлютив користувачів мережі

Американський реп-виконавець 22-річний Монтеро Ламар Гілл, ценічне ім'я Lil Nas X, опублікував незвичні знімки. Він узяв участь у фотосесії для глянцю People.

На світлинах, опублікованих на сайті видання та в Instagram, позував із "вагітним" животом. Так музикант анонсував дебютний альбом Montero. Він називає його "своїм первістком" і порівнює процес створення і випуску із вагітністю.

У коментарях більшість користувачів мережі не оцінили таку рекламну кампанію:

"Куди котиться світ?", "Що відбувається в цьому шаленому світі?", "Це неправильно та обурливо", "Божевілля", "Відчуття, що ми живемо в пеклі", "Любий Ісусе, що сталося із цим світом?", "Це тупо".

А фани й зіркові друзі виконавця підтримали його. Вони жартували під фото й вітали з дебютною платівкою:

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Було так важко тримати це в таємниці. Я радий за тебе", "Можна я буду нянькою?", "Я скоро буду дядьком", "Ти постійно мене приємно дивуєш".

Американський репер Lil Nas X і креативна компанія MSCHF із Брукліна розробили "сатанинське взуття" - Satan Shoes. У виробництві кросівок використали людську кров, яку здали шість працівників компанії. Згодом компанія Nike подала до суду на артколектив. Юристи компанії стверджують, що MSCHF порушили товарний знак, адже за концепцію вони взяли кросівки Nike Air Max 97. Суд заборонив продаж, але майже всю партію в 666 пар розкупили. Артколектив погодився відкликати взуття в рамках юридичного врегулювання із Nike. Умови угоди дають можливість викупити кросівки в тих, хто вже його придбав, за початковою роздрібною ціною - $1018.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

38