Відключити будинок від опалення можуть під час надзвичайної ситуації – КМДА

Рішення про злиття води в будинку прийматиме відповідальна особа обслуговуючої компанії самостійно та оперативно.

Це може відбутися у разі перебоїв зі зв'язком і неможливості узгодити дії з теплопостачальною компанією, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

У разі надзвичайних ситуацій обслуговуюча компанія має бути готова негайно вжити технічних заходів. Будинкова система теплопостачання може вийти з ладу у випадку аварійного відключення опалення.

"Якщо станеться надзвичайна ситуація, то на період ремонтних робіт, необхідних для відновлення постачання тепла, відповідальні особи обслуговуючої компанії зобов'язані злити (здренувати) воду в опалювальних системах, за умови, коли температура опустилась до мінус 3 і нижче градусів за Цельсієм", йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Потрібно закрити засувки на вузлі приєднання системи теплоспоживання до теплових мереж. Спочатку № 1 на подавальному трубопроводі, потім на № 2 на зворотному трубопроводі.

Потім треба відкрити зпусники на внутрішньобудинковій системі опалення та злити воду в дренажний приямок. Відкрити крани для випуску повітря із будинкової системи опалення на горищі або технічному поверсі. Коли вода стекла, треба закрити там крани для випуску повітря із системи опалення.

Будинок назад підключать одразу після стабілізації ситуації та з дозволу теплопостачальної компанії.

Ця інформація стосується також ОСББ та ЖБК.

У Києві тривають екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.

За розпорядженням Укренерго, у столиці потрібно електроспоживання на 60%, повідомляє пресслужба компанії "ДТЕК Київські електромережі".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

125