"Відкрили дитині рот, а в піднебінні дірка" - мати на операцію сина просить допомоги

5-річний Владислав Часник з села Бабенківка-2 Каланчатського району на Херсонщині має вроджену часткову щілину піднебіння серединну. На операцію потрібно щонайменше 30 тис. грн.

"Під час моєї вагітності ніякої патології лікарі не бачили. І навіть після народження ваду виявили не відразу. Пологи мені стимулювали, пояснили, що для плоду замало вод і може загинути. Дитину забрали в бокс під "ковпак", - розповіла Gazeta.ua мати Світлана Часник. - Соску Владислав не міг смоктати, годували через зонд. На 4 добу лікар каже: "Ви тільки сильно не хвилюйтеся. Є проблемка, ось дивіться". Відкрили дитині рот, а в піднебінні дірка. Нічого подібного ані в моєму роду, ані в чоловіка не було. Нас перевели в дитяче патологічне відділення".

Владиславу потрібна термінова операція. Її робитимуть в Одесі.

"Через ваду Владислав погано розмовляє. Говорить все, але не зрозуміло. Ми стояли на обліку в Херсоні і там мали оперувати. Але щороку операцію відкладали, казали, ще зарано. Тепер немає анестезіолога, кажуть, їдьте в Одесу. А там до кінця року вже все розплановане. Лікар каже, маємо передзвонити після 10 січня. Тоді поставить на чергу. Попередньо маємо пройти обстеження і мати при собі щонайменше 30 тисяч гривень. Плюс якісь будуть витрати на реабілітацію. Просимо людей допомогти нам на операцію синочка. Будемо вдячні за кожну гривню".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Віка народилася з початковою гіпоксією" - мати благає допомогу на пересадку нирки дитини

Реквізити для допомоги:

картка Ощадбанку: 4790 7299 0982 7552 Часник Світлана Миколаївна).