Відомий британський піаніст вперше виступить в Україні

Британський піаніст та співак Стівен Рідлі вперше виступить в Україні. Концерти музиканта відбудуться 21 вересня у Львові та 23 вересня у Києві.

"Мене захоплює, як він відчуває пісні. Незалежно від того, виконує він кавер чи власний трек, ви відчуваєте його в самій основі композиції, його живу емоцію, експресивно виражену кожною нотою та словом" - пише журналіст London Lifestyle Magazine Денні Вільямс.

Стівен Рідлі отримав економічну освіту та 2 роки працював інвестиційним банкіром, але робота не приносила йому задоволення. Звільнився та почав музичну кар'єру грою на фортепіано займався з дитинства.

Свій перший альбом, Butterfly in a Hurricane, Стівен Рідлі випустив 2012-го. Під час локдауну 2020-го музикант вийшов на новий виток популярності завдяки виконанню каверів на відомі пісні, записаних на спорожнілих локаціях. У березні він зіграв та заспівав Imagine Джона Леннона у безлюдному метро. Два місяці потому біля Лондонського Тауеру записав кавер на Your Song Елтона Джона. Присвятив ролик медикам, продавцям, прибиральникам та водіям "всім, завдяки кому світ продовжує рухатися".

"Сама музика не обов'язково повинна бути відомою, але мені б дуже хотілося, щоб люди її почули", - розповідає Рідлі. - Не хочу стати автором прохідних пісень для реклами Пепсі. Краще бути відомим серед тих, хто цінує справжнє мистецтво. Хочу запам'ятатися як людина, що намагається змінити світ на краще. Частково через моє его, частково - тому що мені здається, що це кращий спосіб використовувати мій потенціал".

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

11 вересня в київському Палаці спорту із сольним концертом виступить британський поп-співак Том Джонс. Розпочав кар'єру 1964-го. Виконавець хітів "She's a Lady", "Delilah", "Sexbomb". Відвідає Україну вперше.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6