Відпочинок з дитиною в Україні та за кордоном

Будь-яка людина з середнім заробітком цілий рік працює в надії зібрати на гроші на гідний відпочинок. Вже з настанням весни ми в передчутті відпустки, тому починаємо планувати проведення цього літа. Перебравши всі варіанти, ми знову обираємо море, адже воно асоціюється з відпочинком, прогулянками на катері та лежанням на пляжі. Але де краще провести детский отдых в Україні чи за кордоном?

Всі туристичні компанії навперебій пропонують відпочинок на морі за кордоном, розписуючи принади цих країн, але існує ряд сімей, які звикли до рідного Чорного моря.

Тож що краще: відпочинок в Криму або в Болгарії? Давайте спробуємо порівняти. Останні роки вартість путівки на Болгарські курорти зросли. У вартість путівки входить  проживання, переліт, харчування, екскурсійне обслуговування. Туристичний сервіс в Болгарії вище ніж в Затоці. До того ж переліт займає кілька годин, клімат не суттєво відрізняється від звичного, розвинена дитяча інфраструктура: луно-парки, колеса огляду,аквапарки.

А тепер порівняємо відпочинок на українському морі з відпочинком в Туреччині. Туристичний сервіс в Туреччині безсумнівно вище ніж на Україні. Згідно з рекламою туристичних агентств, вартість відпочинку в Туреччині нижче, ніж на Україні. Чи так це? Чудові дешеві тури, де все включено, насправді можна придбати тільки не в сезон відпусток. А коли у нас літній відпускний період ціни сягають захмарних вершин і простій людині вони просто не по кишені. Відпочинок на одеських пляжах  значно дешевше, ніж відпочинок в Туреччині ,але наш туристичний сервіс на сьогодні зазнав змін в кращу сторону. Але ще й досі відсутні готелі сімейного типу в яких передбачені дитячі меблі, обладнані ігрові майданчики, атракціони, водні гірки, а також працюють аніматори.

Багатодітній родині нереально зібрати стільки грошей, щоб вистачило на відпочинок за кордоном. Крім того на здоров'я дітей може позначитися переліт,  зміна клімату і незвична їжа, тому для таких родин сімейний відпочинок з дітьми в Україні є ідеальним варіантом.

До того ж узбережжя Чорного моря має м'який клімат, теплу і ласкаву морську воду, чудові пляжі, морські прогулянки і автобусні екскурсії по всьому узбережжю. Туристичний сервіс вже перестав бути «совковим». Завжди існує вибір зон проживання і відпочинку від санаторію до приватного пансіонату.

Отже, обираючи місце для відпочинку з дітьми, в першу чергу зважте усі позитиви і негативи, уважно ознайомтеся з країною, її кліматом,традиціями (якщо плануєте відпочинок за кордоном), врахуйте характер і темперамент дитини та власні фінансові можливості, адже діти завжди хочуть усе й одразу.