Відставка Разумкова: в апарат Ради надійшли підписні листи

У Верховній Раді запустили процес відставки голови парламенту Дмитра Разумкова.

До апарату надійшли підписні листи, заявив Разумков у Telegram. Він оприлюднив копію листа від голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, де пропозицію про відставку підтримали 175 нардепів.

"Запускається процедура відкликання голови Ради з посади. Як і наголошував раніше, все відбуватиметься відповідно до закону та регламенту! Тим, хто поширює інформацію про розгляд ініціативи про відкликання вже цього вівторка чи середи, хочу нагади цю процедуру", - написав Разумков.

Щойно в апарат парламенту надійдуть документи із підписами народних депутатів під пропозицією про відкликання - запустять і відповідну процедуру. Вона триває не більше 10 днів. За цей час готуються звіт голови Верховної Ради, а також звіт Рахункової палати щодо виконання кошторису парламенту на поточний рік. Усі матеріали надаються народним депутатам за два дні до розгляду відкликання у сесійній залі.

Далі Рада визначиться шляхом голосування.

"Якщо пропозиція набере 226 голосів - буде новий голова парламенту, як ні - продовжимо працювати", - додав Разумков.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

2 жовтня депутати з фракції "Слуга народу" зібрали підписи за відкликання Разумкова з посади голови Верховної Ради. Спікер допустився "великої помилки", сказав президент Володимир Зеленський. Основним кандидатом на посаду голови Верховної Ради "слуги" розглядають Руслана Стефанчука.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!