Відставку Разумкова Рада може розглянути цього тижня: відома дата

У вівторок, 5 жовтня, Верховна Рада може проголосувати за включення питання про відставку спікера парламенту Дмитра Разумкова до порядку денного і визначиться з процедурою його розгляду.

7 жовтня планується вирішальне голосування, пише "РБК-Україна" з посиланням на анонімні джерела.

Зазначаться, що Разумков може спробувати затягти цей процес. Відповідно до регламенту, за два дні до голосування за відставку спікера депутатам повинні надати звіти Рахункової палати й самого спікера. Два дні до четверга - це вівторок, а на підготовку звітів потрібен час.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Однак у президентській команді вважають, що подібні процедурні моменти особливою проблемою не стануть. Тож главу ВР все ж замінять у цей четвер. За попередніми оцінками, голосів на це має вистачити.

У "Слузі народу" зазначають, що відставку спікера підтримають приблизно 205-210 депутатів монобільшості. Забраклих голосів додадуть групи "Довіра" і "За майбутнє". Під питанням - підтримка половини фракції "Голос", додали джерела.

2 жовтня депутати з фракції "Слуга народу" зібрали підписи за відставку Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Президент Володимир Зеленський назвав процедуру відставки Разумкова внутрішньофракційним питанням.

Депутатська фракція "Слуга народу" розглядає Руслана Стефанчука єдиним кандидатом на посаду спікера парламенту у разі відставки Разумкова, за даними джерел.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!