Возний: склад ТСК з розслідування корупції в органах архітектурно-будівельного контролю є імпотентним

Склад Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду некомпетентний, тому провал президентської реформи і випадки порушень і корупції не розслідує.

Про це голова громадської організації "Всеукраїнське об'єднання позаштатних (громадських) інспекторів архітектурно-будівельного контролю" Сергій Возний заявив журналістам після закінчення засідання робочої групи ТСК, в якій брав участь на запрошення голови комісії Андрія Пузійчука, повідомляють "Українські новини".

"ТСК повністю імпотентна. Навіщо її створювали в такому складі депутатів, адже вони ігнорують засідання комісії, вона ніяким чином ні на що не впливає. Є невеликий вплив по тому, чи іншому об'єкту, але системної роботи комісії немає. Народні депутати - члени комісії свої функції на сьогодні не виконують. Це ганьба і повна некомпетентність, ці люди не розуміють, де вони знаходяться і що треба робити. ТСК повинна була розібратися в тому, що відбувається в ДАБІ, чому скасована президентська реформа, анонсована в березні поточного року, чому так сталося і які будуть наслідки", - сказав він.

Возний підкреслив, що комісія не дає висновки щодо ролі міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова та члена ТСК Олени Шуляк в провалі президентської реформи, на що звертали увагу учасники акції "Очистимо ДАБІ".

"Ми будемо добиватися відповідальності Шуляк і Чернишова за те, що вони доклали всіх зусиль для хаосу в містобудівній сфері. Ми не зупинимося, ми будемо діяти всіма законними методами. Ми запланували акції біля Мінціфри, Мінрегіону, на вересень у нас будуть акції біля силових структур, які повинні відреагувати на ситуацію, що склалася. Ми будемо говорити про кричущі факти порушень в ДАБІ, звертати на це увагу правоохоронних органів", - підсумував він.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

147