Втік, немов російський солдат: Кулеба висміяв Лаврова за втечу із засідання ООН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба жорстоко висміяв главу МЗС Росії Сергія Лаврова, який пішов після свого виступу. Кулеба пожартував, що Лавров тікає так само вміло, як це робить російська армія.

Паралель з втечею російських військ під час Українського контрнаступу на Харківщині Кулеба провів, виступаючи на засіданні Ради Безпеки ООН в США, повідомляє Gazeta.ua.

"Я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати"- сказав він під час своєї промови перед присутніми.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Також Кулеба зазначив, що єдина річ з переповненої штампами російської пропаганди, дезінформацією і відвертою брехнею промови Лаврова на Радбезі, яка заслуговує на увагу - це його неприйнятний жаргон, який був застосований стосовно українського президента.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров під час свого виступу на РБ ООН серед іншої дезінформації продовжив маніпулювати заявами про фейкові референдуми в Україні, які не визнає цивілізований світ.

Своєю чергою, Кулеба, виступаючи на засіданні раніше, зазначив, що українці мають високу мотивацію захищати свою країну, тому виграють війну. Водночас у росіян мотивації немає, тому їм ніколи не перемогти.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

72