Вибір спортивного взуття як запорука здоров'я і успіху у спорті

Люди, що займаються спортом, часто недооцінюють важливість взуття, в якому тренуються. Експерти при цьому в один голос твердять - правильно обране взуття, не тільки підвищить продуктивність, але і допоможе уникнути травм.

Спортивне взуття згруповане по категоріям: взуття для бігу, ходьби і інтенсивних тренувань в різних видах спорту. Взуття для ходьби повинно бути м'яким і зручним, з відмінною амортизацією, гладким протектором і природним дизайном, який забезпечить правильне положення стопи під час руху і ходьби. Ознайомитись з популярними моделями на вибрати собі стортивне взуття можна на сайті - https://sportbrands.com.ua

Особливості хорошого бігового взуття - гнучкість, але в той же час контроль і стійкість в області п'ят, а також легкість. Пошук взуття, яке мало б амортизацію і фіксацію, щоб відповідати Вашому стилю бігу і формі ніг, важливий не лише для комфорту, але і для загального стану здоров'я. Неправильно підібране взуття перемістить навантаження з ніг на стегна і нижню частину спини, тим самим може викликати серйозні проблеми. До слова, чимало травм в заняттях спортом не в останню чергу трапляються через незручне взуття. 

Крім вищезазначених, найпопулярнішим різновидом спортивного взуття, існує також вузькоспеціалізоване взуття. Наприклад, взуття для гри у футбол, баскетбол, бейсбол. Ці кеди - шиповані, оскільки тільки так вони можуть забезпечити необхідну стійкість і опору для спортсменів.

Через специфічні потреби легкоатлетів, їх спортивне взуття передбачає безліч моделей для різних типів ніг і стилів.

Крім того, спецвзуття застосовують у таких видах спорту, як гольф, аеробні танці і їзда на велосипеді. Це може викликати здивування, але навіть полювання, рибалка і катання на човні також мають спеціальне взуття.

Важливим критерієм в придбанні спортвзуття також є її максимально відповідний вибір. Експерти виділили кілька порад для спортсменів і людей, охочих купити максимально зручне взуття:

  • не потрібно дивитися на розмір. Краще виміряти стопу в сантиметрах;
  • відвідувати взуттєвий магазин потрібно в кінці тренування, коли ноги трохи набрякають;
  • при мірці взуття слід надіти шкарпетки, які одягаються на тренуваннях;
  • пальці всередині взуття не повинні впиратися;
  • спортивне взуття повинно бути зручним з моменту першої примірки. Не варто розраховувати на "рознашування"!

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: