Вибори через інтернет та держпослуги онлайн. Зеленський запланував нововведення

Система державних послуг в Україні має повністю перейти в онлайн-формат.

"Сьогодні 26 мільйонів українців онлайн можуть оформити документи при народженні дитини, користуватися іншими цифровими документами, отримати дозвіл на будівництво, можуть відкрити бізнес за 7-15 хвилин, швидше, ніж в більшості країн світу. Україна стала першою країною у світі, що має цифровий паспорт", - розповів президент Володимир Зеленський під час зустрічі зі студентами, викладачами та представниками експертного середовища Стенфордського університету в США, повідомляє Укрінформ.

У найближчі роки український президент планує зробити 100% державних послуг онлайн.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"А у майбутньому прагнемо, аби всі наші громадяни України мали можливість, за бажанням, голосувати на виборах в Інтернеті", - додав Зеленський.

31 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав Пентагон у рамках робочого візиту в США. У Вашингтоні 1 вересня відбулася зустріч українського та американського президентів. Зустріч тривала понад 2 год. Сторони підписали понад 20 документів, зокрема заяву про стратегічне партнерство.

США оголосили, що виділять Україні додаткові $12,8 млн на боротьбу з пандемією коронавірусу. На підтримку програм, пов'язаних із демократією і правами людини в Україні, цього року виділять $463 млн.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6