"Видали два пакета підписних листів. Щоб "наверняка" - Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пропонував зустріч із фракцією "Слуга народу" сьогодні на 18.00. Однак спікер отримав відмову.

Про це він сказав на погоджувальній раді у понеділок.

"Я отримав офіційний лист про відмову, що сенсу у такій зустрічі немає. Я правильно розумію, Олександре Сергійовичу?", - звернувся Рузумков до голови президентської партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка.

"Да", - відповів "слуга".

"Позиція опрацьована. Дуже добре, що вона притримується лише одної точки зору, інших точок зору не потрібно. Це дійсно принципи демократії", - зіронізував Разумков.

"Щодо питання відкликання з посади голови Верховної Ради України. Підписні листи на прохання спочатку фракції, потім народного депутата Арахамії були видані. Так як і обіцяли - в той самий день. Аж два пакета, я думаю, що всім вистачило для заповнення. Ну щоб навєрняка", - сказав спікер.

"Я бачив у засобах масової інформації інформацію про те, що голосуваня може відбутися у вівторок, середу. Хотів би всім нагадати, що ми живемо з вами за регламентом. І процедури, в тому числі відкликання з посади голови Верховної Ради, відбувається за регламентом. Інакшого не буде.

Поки я голова Верховної Ради, тут буде працювати закон. Потім що буде - подивимось. Можемо робити так, як це було в позаминулий четвер", - заявив Разумков.

"Я бачив заяви про якусь холодну регламенту війну. В нас дійсно з вами триває війна вже не перший місяць, не перший рік. Це війна за верховенство закону, демократію, свободу слова, європейські принципи та цінності, за які нас всіх з вами сюди обирали люди.

І це війна за нашу територіальну цілісність і проти окупації, узурпації. Це війна, яка відбувається на сході. І завдяки відданості української армії сьогодні ми тут можемо робити реформи.

Але для багатьох говорити і декларувати - це одне, а робити - інше. Але час розставить все на свої місця", - сказав спікер.

Доповнюється.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!