Види покрівельних матеріалів

Не так давно шифер був чи не єдиним варіантом  покрівлі. Сьогодні вдосконалені матеріали для покрівельного покриття дають безпрецедентний спектр альтернатив, що забезпечує  нові погляди на існуючі матеріали. Пропонуємо вам ознайомитися із сучасними технологіями качественная натуральная черепица для дома.

Сьогодні, удосконалені сонячні колектори інтегруються в наявні черепиці, генеруючи до 1 кіловату енергії на 100 квадратних метрів. Вони не лише слугують покрівельним матеріалом, але й забезпечують збереження земельних ресурсів(нафта). Будинки з такими дахами виглядають привабливо та сучасно.

Клінкерна черепиця є традиційним оздоблювальним матеріалом найвищої якості. Основним компонентом при її виробництві служить широко поширена в усьому світі сланцева глина. Глиняні черепиці можуть витримати пориви вітру  до 120 кілометрів на годину і навіть землетруси. Глина - екологічно-чистий матеріал, який не накопичує статичну електрику, слугує громовідводом. Однією з найбільших переваг клінкерної черепиці є те, що вона має відмінні теплоізоляційні якості, що уникає появі конденсату.

Металеві покрівлі виготовляються у вертикальних панелях, що нагадують шифер чи черепицю. Їх термін придатності  близько 60 років. Але на відміну від клінкерної  безшумної черепиці, металеве покриття не забезпечує належну шумоізоляцію.

Шиферне покрівельне покриття з’явилося у вільному продажі більш як 100 років назад. Цей матеріал  не вигорає, є водонепроникним і протистоїть цвілі та грибку. Шифер ефективний у вологому кліматі, але він дорогий, важкий і може легко зламатися, тому працювати з ним потрібно делікатно.

Зелені дахи покриті рослинами стали трендами сьогодення. Такі покрівлі можуть покращити якість повітря, зменшити стік води та утеплити будинки. Однак  такій покрівлі потрібна додаткова конструкційна підтримка, пароізоляція, теплоізоляція, гідроізоляція, дренаж, фільтрація води, ґрунт, компост та рослини. Орієнтовний термін їх експлуатації - 40 років.

Отже, найкращий тип покрівлі залежить від вашого клімату, бюджету та будинку. Щоб визначитися із типом покрівельного покриття  поспілкуйтеся з ліцензованими підрядниками  та ознайомтеся з новими розробками поблизу, щоб отримати ідеї щодо того, який тип покрівельного матеріалу використовувати.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: