Виконати обіцянку Зеленського поки не вдається - "слуга"

Зараз у Верховній Раді немає голосів для ухвалення законопроєкту президента Володимира Зеленського щодо зменшення кількості народних депутатів із 450 до 300. Про це заявив перший віцеспікер Руслан Стефанчук.

"Коли починали, планували внести зміни до Конституції. І зараз їх переосмислюватимемо. Це зменшення кількості народних депутатів до 300 осіб і запровадження додаткової підстави для позбавлення мандату (прогули, неособисте голосування) тощо.

Зміни до Конституції - така річ, де "Слуги народу" не вистачає. Адже нам потрібні 300 голосів у залі. Зараз консолідації інших фракцій щодо питання зменшення Ради до 300, відкликання нардепів та інших внутрішніх речей досягнути поки не вдається. Але сподіваємося, що з партіями, які проголошували це в програмах, зможемо знайти консенсус. Зокрема, із питань про внесення змін до Конституції", - сказав Стефанчук "РБК-Україна".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За дивне опитування Зеленського досі не прозвітували

Торік у лютому Верховна Рада попередньо схвалила зміни до Конституції, які передбачають зменшення кількості народних депутатів із 450 до 300. Документ тоді підтримали 236 парламентаріїв.

У січні Зеленський заявляв: "Депутатів буде менше: не 450, а 300. Цей закон на черзі. Ми це обіцяли й маємо зробити".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

5