Викрадали й катували: банда тримала в страху цілу область

В Івано-Франківській області знешкодили банду, яка викрадала і катувала людей, вимагаючи від них і їх родичів гроші.

Члени банди тероризували і тримали в страху жителів області, повідомляє Служба безпеки України.

"Вони викрадали людей, катували їх, "вибиваючи" з потерпілих гроші. У разі відмови злочинці погрожували вбивством", - сказано в повідмленні.

Слідству вдалося встановити кілька фактів вимагання, викрадення і тортур місцевих жителів. Серед потерпілих - підприємець, який займався ремонтом комп'ютерної техніки. Злочинці катували чоловіка, а потім пограбували його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Банда з професійних спортсменів нападала на валютників

У ще одного жителя області банда вимагала майже $40 тис. в якості повернення неіснуючого боргу. При цьому учасники угруповання погрожували йому і його родині фізичною розправою.

Крім того, члени банди намагалися "вибити" 1 млн грн з місцевої жительки. Для цього вони використовували психологічний тиск і погрожували розправою.

За інформацією слідства, до складу банди входило вісім осіб. Серед них - колишній міліціонер, якого звільнили з правоохоронних органів у 2015 році.

Лідерів та членів банди затримали, їм повідомлено про підозри у викраденні, грабужі, розбої й вимаганні. Всім затриманим суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Служба безпеки України затримала банду, яка залякувала, тероризувала й викрадала жителів і гостей міста Южне на Одещині. До складу групи входили вірмени із кримінальним минулим.

Створюючи штучні конфліктні ситуації, вони вимагали з потерпілих великі суми й майно. Щоб змусити заплатити, застосовували психологічний тиск і фізичну розправу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

21