"Викинула кросівок у вікно" – Стоянов поділився, як скандалив з Кухар через яблуко

Чоловік балерини 39-річної Катерини Кухар 34-річний Олександр Стоянов зізнався, що їхня пара, як і "кожна нормальна", може поскандалити. Артист балету вважає, що в кожної сім'ї мають бути сварки, щоб потім "добре миритися".

За словами Стоянова, якось подружжя посварилося через яблуко. Цією історією поділився в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях".

"Я дивився фільм, і мені було ліньки вставати й викидати його. Акуратно поклав на стіл. Тут заходить Катя, зупиняється, бачить яблуко і звертається до мене: "Що це? Викинь". Її це дратує. Вона чистюля. А я взяв і розім'яв те яблуко по столу", розповів він.

Прем'єр Національної опери України поділився, що після цього Кухар потерла яблуком нові кросівки чоловіка.

"Після цього я підійшов до букета троянд, який подарував їй один хлопець після виступу, і почав ламати бутони. Вона не витримує, бере кросівок і викидає через вікно. А я теж беру один з її нових пар кросівок і кажу: "Біжи". І теж викинув у вікно", сказав Стоянов.

Потім артист забрав документи, ноутбук і поїхав до готелю. А як вийшов з дому, побачив, що його кросівок лежить на підлозі, а її застряг.

"Побачив той кросівок на перегородці для льоду зверху. Уже було темно. Але я знайшов драбину, дістав кросівок і забрав з собою. Як уже був у номері, подзвонила Катя і питає, де я. А вона ж не може спати без мене. Відповідаю: "У готелі". Спитала, чи не хочу я приїхати. Одразу ж погодився", згадав він.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Стоянов зауважив, що кохана першою і мириться, і свариться. Додав, що хоч такі скандали бувають раз у пів року, але коли миришся, то "ейфорія теж зашкалює".

Прима балету Катерина Кухар та артист балету Олександр Стоянов одружилися через 10 років цивільного шлюбу. Закохані провели таємну церемонію 2018 року в США на Різдво. Пара виховує сина Катерини від першого шлюбу Тимура та спільну доньку Анастасію.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!