Вищий антикорупційний суд судитиме Садового: відома дата

САП вручила Садовому підозру у зловживанні владою.

Вищий антикорупційний суд 27 листопада планує розглянути запобіжний захід міському голові Львова Андрію Садовому. Львівського мера підозрюють у зловживанні під час операцій із земельними ділянками.

За словами спікера ВАКС Олесі Чемеріс, клопотання про обрання запобіжного заходу тільки надійшло в суд.

"Орієнтовно воно буде розглянуто в середу слідчим суддею", - повідомила Чемеріс.

Зазначено, що суд у справі Садового міг відбутися сьогодні, 25 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:     ГПУ та СБУ проводять обшуки на території Одеського морського порту

Міського голову Львова підозрюють у зловживаннях під час операцій із земельними ділянками, що розташовані на території Рясне-Руської сільської ради Львівської області, які завдали збитків державі на суму понад 93,5 млн гривень.

21 листопада прокурори САП вручили міському голові Львова Андрієві Садовому офіційну підозру у зловживанні владою. Львів планував збудувати великий індустріальний парк, площею майже 25 га у мікрорайоні Рясне-2 ще у 2016 році. Щоправда тоді ж Генпрокуратура порушила кримінальне провадження за фактом продажу 20 га землі керуючій компанії СТР (дочірня компанія голландського гіганта нерухомості виробничого призначення у країнах центральної та східної Європи), звинувативши міську владу в тому, що ціну було суттєво занижено. Наприкінці 2017 року Садовий заявив, що ЛМР та Рясне-Руська сільська рада, якій належить земля, "знайшли порозуміння та компроміс у питанні погодження меж". Питання начебто мали ще затвердити міська та сільська ради, а потім ВРУ, чого так і не відбулось.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: