Визначили країни, де найбільше помирають від Covid-19

У світі протягом доби 29 вересня діагностували понад 487 тис. нових випадків Covid-19. Найбільше хворих виявили у США, Великій Британії та Туреччині.

У Європі за приростом хвороби лідирують Британія, Росія та Франція, свідчать дані Worldometers. Україна за кількістю нових заражень у світі перебуває між Румунією та Таїландом. Поміж країн Європи вона на четвертому місці.

У США зафіксували понад 113 тис. нових інфікованих за добу, у Великій Британії понад 36 тис., а в Туреччині понад 29 тис. заражень. Далі за кількістю хворих у рейтингу перебувають Бразилія з 27,5 тис. випадками та Індія, де інфікувалися понад 27,3 тис. людей.

Станом на ранок п'ятниці у світі захворіло вже понад 234,5 млн людей. З початку пандемії зафіксували 4,7 млн летальних випадків хвороби, протягом минулої доби померли 7,8 тис. людей. Найбільшу кількість смертей зафіксували у США, Бразилії та Індії. За добовою смертністю від Covid-19 Україна на дев'ятому місці у світі й на другому в Європі.

За весь час пандемії від недуги вилікувались понад 210 млн осіб. Наразі нараховується понад 18 млн активних випадків захворювання.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

У кожної третьої людини, яка перехворіла на коронавірус, зберігається щонайменше один Covid-симптом. Вони можуть проявлятися впродовж трьох - шести місяців після одужання.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!