Яхта Медведчука вартістю $200 млн не потрапила під санкції – ЗМІ

У володінні глави партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука є величезна п’ятипалубна яхта Royal Romance, яка не потрапила під санкції.

Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info, пише видання INKORR.com

Зазначається, що це одна із найдорожчих у світі яхт. Приблизна вартість морського судна становить 200 млн доларів. Яхта має п’ять палуб і завдовжки 92,5 метра. Також на ній є басейн розмірами 12 на 4 метри. Всього на ній може розміститися 14 гостей і 22 членів екіпажу.

Зазначається, що офіційно яхта зареєстрована на офшорну компанію, а тому на неї не поширюється дія санкцій, введених РНБО.

Нагадаємо, 19 лютого РНБО запровадила санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко.

Також РНБО доручила повернути в державну власність нафтопродуктопровід Самара – Західний напрямок. Територією України проходить 1433 км нафтопродуктопроводу. Наразі «Нафтопровід Медведчука» не збирається припиняти роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Україна наклала санкції на літаки Медведчука і Козака, на яких вони літають до Росії

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати:


Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /var/www/ch842a983e/www/inkorr.com/ingots/ingots_code.php on line 102