Як обрати меблі у дитячу кімнату підлітка

Дитині легко догодити з дитячими меблями - вона буде рада будь-якому яскравому і затишному рішенню, яке для неї дбайливо підібрали батьки. З підлітком складніше - в більш старшому віці діти вже мають свій смак і вимоги, які часом кардинально відрізняються від понять дорослих.

Як вибрати меблі для підлітка і при цьому обійтися без конфліктів і неприємних непорозумінь? Інтернет-магазин www.kult-mebeli.com.ua пропонує цілий сектор оригінальних меблевих наборів, у яких вигідно поєднуються поняття стилю та моди, ергономіки зручності та безпеки. Батькам залишається лише переглянути каталог, обрати необхідні елементи та замовити,  щоб дитина відчувала себе затишно і повноцінно, проводивши час у своєму особистому просторі.

Перше, на що необхідно звернути увагу в інтер'єрі дитячої кімнати це кольори.

Інтер’єр кімнати для хлопчиків повинен бути стриманим, пріоритет - тільки необхідні речі, зрозуміло, без нахилу в спартанську крайність. Ліжко, комп'ютерний стіл, шафа для речей - все це повинно бути простим і зручним, залишаючи вільне місце для пересування. Не варто купувати меблі сумнівної якості з нахилом на ретроградність - друзі підліткового віку часом судять про інших за зовнішніми ознаками, і неякісні меблі можуть знизити рейтинг вашої дитини в очах оточуючих.

Меблі для дівчинки можуть бути більш цікавими, тим більше що дівчата неохоче розстаються зі своїми дитячими мріями про подорожами в улюблені казки. Приємний світлий колір, безліч полиць і ящиків, витончене ліжко і відмова від величезної шафи на користь більш зручного комода і велике дзеркало для примірки нового вбрання - правильні рішення в інтер'єрі, за які дитина вам обов'язково подякує.

У будь-якому випадку, ідеальна кімната підлітка - це стримані кольори, мінімум декоративних предметів, функціональні та ергономічні меблі, де можна легко знайти потрібну річ і швидко навести лад.

Отже, кімната підлітка - цілий світ, де ваша дитина може приймати гостей, вчитися, відпочивати, читати і міркувати. У непростий період формування нової особистості навколишній простір і його стиль відіграють величезну роль, тому обмірковано підходьте до створення дитячого світу та цінуйте думку вашої дитини.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: