Як правильно вибрати жилет?

Пам'ятаєте ті великі жилети для гольфу, які носив майже кожен турист, в тому числі діти на початку 2000-х? Як би важко це не було, наразі модні бренди роблять все можливе, щоб одяг був максимально комфортним. Сьогодні жилети функціонують як окремий вид верхнього одягу. Універсальність жилетів - найкраща з його характеристик. 

Головний функціонал жилету полягає в тому, що ваше тіло завжди у теплі, а руки вільні від громіздких рукавів утеплених піджаків. Коли ви виконуєте певні дії, де вам потрібен повний спектр рухів - рубання деревини, облаштування табору, укладання ящиків на складі тощо - жилети зберігають руки вільними, зберігаючи тепло. Жилети також займають менше місця для пакування та зберігання. Він більш компактніший ніж куртка чи дублянка.

Отже, на що слід звернути увагу при виборі жилету для дитини?

Перш за все, з’ясуйте для себе мету використання жилету та умови в яких він буде носитися.  Це буде щоденний вид верхнього одягу чи захисним шаром одягу під час катання на лижах тощо. Після цього Ви зможете вибрати той вид жилету, який підходить саме вашій дитині. Ми радимо дитячий теплий жилет купити в інтернет-магазині pampik.com

Незалежно від функціонального призначення, переконайтеся, що жилет має тример, що прилягає донизу трохи нижче талії (прикриває пояс). Оскільки жилети призначені для верхнього одягу, тому  ви повинні розраховувати, що його розмір повинен дозволяти підодягти під низ светр, гольф тощо. Правильно підібраний розмір жилету забезпечить не лише комфортність, а й і допоможе вашому тілу зберегти ще більше тепла.

Формально жилети можна поділити на чотири види:

1. Пухнастий жилет

Жилет в холодну погоду, ідеально підходить для зовнішнього шару одягу під теплим светром. Більшість заповнені пухом чи пір’ям, що робить їх найтеплішими з усіх.

2. Жилет легкого пуху

Менше заповнений пухом чи пір’ям, що робить його більш стрункішим, але ні в якому разі не холоднішим за попередній. З силуетом тримера він відмінно підходить для носіння під піджаком.

3. Стеганий жилет

Термін стеганий означає будь-який прошив швів, який поєднує два або більше шарів тканини. Деякі стегані жилети можуть надягатися під верхній одяг чи носитися окремо. У них часто використовуються інші синтетичні наповнювачі.

4. Гібридний жилет

Це жилети, які  поєднують теплу теплоізоляцію з легкими матеріалами, що дозволяє отримати ультралегкий матеріал для холодних днів.

Отже, обирайте жилет, який підходить вам та вашій дитині найкраще і носіть із задоволенням.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: