Тема дня:

Як у Києві відзначатимуть День захисників і захисниць України - графік заходів

До Дня захисників і захисниць України 14 жовтня в Києві відбудуться меморіальні заходи, національно-патріотичні проєкти, тематичні виставки, мистецькі акції та інші заходи.

14 жовтня відбудеться церемонія покладання квітів до пам'ятного хреста на алеї Героїв Небесної сотні й Меморіального комплексу Героям-киянам, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Цього ж дня буде святкова мистецька акція на території Співочого поля в Печерському ландшафтному парку. У мережі кінотеатрів Київкінофільму демонструватимуть документальні стрічки.

З 11 до 24 жовтня в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" триває виставка з фондів музею "Козацька слава невмируща".

З 12 до 17 жовтня триває проєкт "Захисникам рідної землі…" за участі вихованців Київського міського палацу дітей та юнацтва в Залі пам'яті Меморіального комплексу Міністерства оборони України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дрони-розвідники й роботи-сапери: унікальну військову техніку показують на Михайлівській площі

З 11 до 15 жовтня в читальному залі Державного архіву Києва триває виставка архівних документів.

На Михайлівській площі й Володимирському проїзді до 17 жовтня триває виставка сучасних зразків озброєння та техніки сил безпеки й оборони.

Укрзалізниця призначила 15 додаткових потягів до Дня захисників і захисниць України. Вони курсуватимуть з 12 до 18 жовтня.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!