Як вибрати осіннє жіноче взуття? Переваги ботильонів

Більшість жінок сприймають осінь, а тим більше зиму, як час глибокої зневіри, чи то депресії, період, коли кожен день сірий і нудний. Ось чому досить багато сучасних дизайнерів при створенні колекцій намагаються зробити так, щоб в них поєднувалася не тільки зручність, краса, а й колірна гамма, яка повинна бути яскравою, але одночасно і благородною.

Один з найбільш практичних видів жіночого взуття, як черевики і чоботи, вже багато років перестав бути тільки в якості сезонного об'єкта, розрахованого тільки на холодні місяці року. Зараз модниці ходять в черевичках і чобітках постійно, навіть в літню спеку. І все ж найбільш широкий вибір цього взуття в осінньо-зимовий період, тому що саме в цей період вона служить не тільки модним акцентом, але і дає чудову можливість тримати ніжки в теплі і комфортних умовах.

Серед найпоширеніших моделей можна зустріти, такі:

Дерби: конструкція універсальна, традиційна, з товстою підошвою.

Оксфордети: є самими консервативними в плані форми та стилю.

Монки: аналогічні однотипні черевики без шнурівки або з металевою пряжкою збоку.

Лофи: черевики без шнурівки на кожний день, акуратний декор у вигляді маленької бахроми.

Ботильони: універсальний і дуже практичний вид взуття. Їх виготовляють з натуральної та екологічної шкіри, замші. Вибрати собі модель можна на сайті https://favoriteshoes.com.ua/ru/botilony/

Отже, обираючи собі осіннє, або зимове взуття опирайтеся на власне почуття смаку, практичність та вартість чобіток. Адже на сучасному ринку представлені найрізноманітніші види, з різного матеріалу, дизайну, вартості, розміру.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!