Як вибрати штучну ялинку?

До правильного вибору штучної ялинки, якою ви будете насолоджуватися у святкові дні протягом наступних років, потрібно підходити ретельно. Зупинимося на важливих критеріях, за якими варто вибирати дерево, щоб воно ідеально доповнювало різдвяну атмосферу.

Основні переваги придбання штучної ялинки

Як і у випадку з живим деревом, ви можете вибрати штучну ялинку з різною довжиною голок. Це може бути традиційна ялинка, сосна або смерека. Хвоя також може бути збагачена іншими аксесуарами, такими як шишки, які надають дереву більш живий вигляд. Хвоя штучного дерева також має різне забарвлення - від традиційного темно-зеленого, сніжно-білого до блакитного. Штучні голки не колючі і не опадають.

Купити штучну ялинку від виробника - це інвестиція в ялинку, яка прослужить кілька років. Штучна ялинка пряма, не падає і не нахиляється. Не потрібно турбуватися про прибирання опалих голочок.

Якщо ви плануєте поставити дерево на підвищених ділянках, то доречно орієнтуватися на дерева висотою 50-100 см. Популярним вибором є дерева, які за висотою найближчі до живих дерев - 150 або 150-200 см. Є також великі ялинки висотою понад 200 см.

Чому варто вибрати штучну ялинку?

Різдво без ялинки не було б Різдвом. Живу ялинку доводиться купувати щороку, а штучний варіант це одноразове вкладення. Змінювати можна лише оздоблення один рік синє, другий - золоте, а третій - поєднати наявні кольори. Коли закінчується різдвяний сезон, ви ховаєте штучну ялинку в коробку і витягуєте її через рік.

Для виготовлення штучних литих ялинок з 3D голками використовуються високоякісні поліетиленові матеріали, які обробляються шляхом лиття в форми, створюючи таким чином цілі частини гілок, що дійсно нагадують справжнє дерево.

Штучні ялинки мають різну форму і щільність гілок, які визначають її ширину в просторі. Для більшості литих ялинок можна встановити гілки в потрібне положення та за потреби налаштувати їх зовнішній вигляд.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!