Як замовити дешеве таксі в Києві

У Києві працюють більше десяти служб таксі, які надають свої послуги, машини, різну цінову політику. І багато людей опиняться перед вибором - до кого найкраще звернутися, де знайти дешевого перевізника.

Де і як найкраще замовляти таксі

Замовляючи таксі, клієнт перш за все піклується про те, щоб він сам, діти, багаж були доставлені до місця призначення комфортно і безпечно, при цьому витративши мінімум часу і грошей.

Замовити дешеве таксі в Києві найкраще через додаток. Дуже зручні послуги дешевого таксі надає компанія "Лайм Таксі Київ". Ви отримаєте якісні послуги за доступною вартістю. А саме можливість:

замовити недорого таксі через інтернет;

зустрічей в терміналі Києва або з табличкою на будь-якому з вокзалів;

безпечного перевезення дітей;

послуг кур'єра, який доставить документацію, ресторанні страви, продукти;

замовлення міжміських перевезень;

подорожей з тваринами.

Водії служби "Лайм Таксі" знаходяться в різних районах столиці, тому ви не платите за пальне машини, яка їде з одного кінця міста в інший. При цьому диспетчера можуть звернутися і до інших служб, які завжди допоможуть, якщо немає вільного автомобіля.

Як виходить така дешева вартість таксі

Все дуже просто, адже оформляючи заявку таксі, Ви економите 20% вартості поїздки, при чому, не витрачаєте час на розмову з диспетчером. Вартість можна розрахувати прямо на сайті. Ви не просто вказуєте пункт відправлення і призначення, але і вибираючи модель таксі, дивитесь як це відображається на ціні.

Недорого прикурити акумулятор

Крім усього іншого, обравши "Лайм Таксі" ви можете недорого прикурити акумулятор авто в Києві. Потрібно всього лише зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті і до вас приїде машина таксі з дротами. Вартість такої послуги в Києві - від 100 грн. Точну ціну вам допоможе розрахувати диспетчер. Також, така послуга доступна і в інших регіонах України.

Зручно буде, якщо ви збережете номер таксі собі на телефон, а коли виникне непередбачена ситуація набираєте, і наші диспетчери завжди допоможуть вирішити проблему.

Тому, якщо хочете гарантовану якість обслуговування з високим рівнем сервісу і невеликим бюджетом все це ви точно отримаєте з Лайм Таксі Київ.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

16