Яка поведінка псує стосунки в парі

Найголовніший час для пари протягом дня той, який вони проводять у ліжку перед сном.

Але часто закохані роблять одні й ті ж помилки, які можуть коштувати їм шлюбу, пише Cosmopolitan.

Одна із них те, що чоловік і жінка опиняються в ліжку в різний час. Також помилково не зважати на робочий графік одне одного. Тут фахівці радять закоханим шукати компроміс, інакше виникнуть сварки.

Ще одна помилка - нічого не говорити одне одному. При цьому, не варто просити поради, чи засуджувати. Головне - просто розповісти про основні емоції, проблеми, радощі, переживання.

Віддавати пріоритет всім, хто дзвонить вам і пише вечорами, замість того, щоб приділити час коханим, також неправильно. Така поведінка віддаляє і змушує партнера думати, що він не цікавий.

Не варто вигадувати різні способи уникнути близькості. Краще чесно зізнатись, що немає настрою, болить голова, чи сказати про втому.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Сваритися і казати неприємні речі в стані злості й агресії також табу. Так можна наговорити багато зайвого і посваритися.

Нерідко після десятків років разом подружжя вирішує розлучитися. Україна - лідер серед країн Європи за кількістю розлучень, на 100 шлюбів припадає 67,4% шлюборозлучних процесів. Так відбувається через різні причини. Наприклад, з роками люди поступово віддаляються одне від одного.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

5