Ялинка "за 5 млн грн" знайшлася на Центральному залізничному вокзалі

На київському Центральному залізничному вокзалі почали встановлювати новорічну ялинку, через яку правоохоронці почали розслідування.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

"Сьогодні навіть військова контррозвідка шукала головну залізничну ялинку, а ми її знайшли. Тобто зрада скасовується. Тож можете бути спокійними, її саме зараз монтує компанія-партнер, яка була визначена через Prozorro", повідомили у компанії.

Ялинка на Центральному вокзалі засяє 24 грудня напередодні Різдва. У компанії стверджують, що вона коштує не 5 мільйонів гривень, як казали правоохоронці, а 600 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Зеленский кричал, что сделает все лучше. Но стал, как все" - як у Києві запалювали головну ялинку країни

Укрзалізниця також запросила 24, 26, 31 грудня та 6 січня о 18:00 відвідати концерти музичних колективів на Центральному вокзалі.

23 грудня Київська міська прокуратура повідомила, що розпочала розслідування розкрадання 5 мільйонів гривень, виділених на встановлення новорічної ялинки у фоє Центрального залізничного вокзалу.

Підставою для порушення провадження стало те, що 22 грудня правоохоронці слідчі Солом'янського відділку поліції за оперативного супроводу департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України встановили "відсутність новорічної ялинки".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

26